3 Sanninové

13. února 2008 v 0:13 | Sakura |  Zajímavosti
Tři Legendární Sanninové pocházejí z týmu, který kdysi vedl Sarutobi, třetí Hokage Konohy.Patří sem Orochimaru, hlavní záporák celýho seriálu a Sasukeho budoucí sensei, Tsunade, vnučka prvního Hokage, krotitelka slimáků, velká hazardní hráčka, nynější pátá Hokage Konohy a učitelka Sakury a Jiraiya, žabí poustevník, spisovatel, úchylák a Narutův učitel.
Sannin není žádná hodnost jako například jonin, je to pouze označení pro tyto tři lidi, jejichž schopnosti vysoce přesahují průměrné schopnosti jonina.Nikdo jiný Sanninem být nemůže, jenom tihle tři.Je to jako název party.Japonské slovo Sannin doslova znamená ,,tři ninjové".
Každý z nich umí vyvolat jedno zvíře.Jiraiya má žabího bosse Gamabuntu, kterého zatím vyvolal jen on, Yondaime a Naruto,Tsunade obřího slimáka Katsuyu a Orochimaru hada Mandu.
Tito tři se později dočasně ujmou tréninku týmu 7, a to tak, že Jiraiya bude trénovat Naruta, Tsunade Sakuru a Sasuke uteče za Orochimarem.Existují domněnky, že tým 7 jsou příští Tři Sanninové.
Každý z nich jednou odešel z Konohy za jiným účelem.Tsunade se se Shizune vydala na cesty po tom, co jí umřel její přítel Dan, Shizunin strýc a později se do Konohy vrátila, aby se stala Gondaime, pátou Hokage.Jiraiya odešel psát knihy a později se do Konohy taky vrátil, ale Orochimaru, který dezertoval a utekl, založil vlastní zemi a platí za hlavního nepřítele se do Konohy už nevrátil.
Jména Jiraiya, Tsunade a Orochimaru pocházejí ze starého Japonského literárního díla Jiraiya Goketsu Monogatari - Příběh galantního Jiraiyi, ve kterém byla Tsunade velká kouzelnice a Jiraiyova žena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama