Únor 2008

Rozvrh Team 10

28. února 2008 v 18:46 | Sakura |  Obrázky
Ino_Shika_Chou

obrázky 3.

28. února 2008 v 18:45 | Sakura |  Obrázky
heh...
Mocz..!
No Naruto...xD
Jo to je dobrý...xD
IPOD....

2.řetězák

27. února 2008 v 21:10 | Sakura |  Zajímavosti
Co bys udělala, kdyby ti Sasuke řekl, že chce s tebou chodit a možná do budoucna i založit new Uchiha clan. Co ty na to?
beru..xD
Kiba ti řekne, že je už delší dobu na kluky a že se mu líbí Shino. Copak mu na to řekneš?
tak to teda nwm..
Naruto ti řekne, že by chtěl s tebou chodit, co mu řekneš?
no nwm..
Shikamaru tě požádá o kontakt dáš mu ho?
jasně..xD
Kiba zakopne o tvoji nohu, pomůžeš mu?
jj
Sakura ti řekne, že tě nemá ráda, protože se chováš jak Ino, co ty na to?
ta by to nikdy neřekla..
Itachi tě chce zabít co uděláš?
jo tak to nwm...poběžím za kakashim a hlavně aby tam
byl i Sasuke
Naruto tě chce naučit sexy jutsu, budeš stím souhlasit?
S radostí..xD
Jiraiya ti čumí neustále na zadek, co uděláš?
co jiného než že by chytl ránu..xD

Bleskovka č.2 - Diplomy

27. února 2008 v 19:00 | Sakura |  Bleskovky
Pro Yumi... =o)
Pro Amylu...
A pro Daisukeho..
Pro Safiru..
A to je vše mno.... =o)

Bleskovka č.2

16. února 2008 v 15:41 | Sakura |  Bleskovky
Takže 2.Bleskovka je na světě =oD
___________________________________________________
1. Jak se ti líbí seriál Naruto?
2. Tvá nejoblíbenější postava?
3. Nejméně oblíbená postava?
4. Oblíbené jutsu?
5. Nejméně oblíbené jutsu?
6. Oblíbená vesnice?
7. Kdo je na obrázku?
8. Koho má rád?
9. Z jaké je vesnice?
10. Kde sleduješ seriál Naruto?
11. Co chceš na diplom? (musí to být z Naruta)

Narutův strom

15. února 2008 v 22:10 | Sakura |  Fan vymyšlené-díly
Naruto šel obhlédnout situaci a najednou spatřil černého ninju, který předtím napadl Sakuru a Kakashiho.
Rozeběhl se za ním, ale Kakashi ho zastavil a řekl mu: "Zde nesmíš bojovat!" "Ale proč,sensei?", zeptal se Naruto. "Tohle je tvůj strom a když se mu něco stane, tak … ",Kakashi se na chvilku odmlčel. "… porušíš pečeť a uvolníš tím 9ocassého démona, který tu bude zase vše ničit." Narůto stál jako přimrazený a o nic se nepokusil. Jen tak stál a koukal, jak černý ninja utíká po větvích stromu …. Když zmizel, chtěla Sakura jít obhlédnout ten strom, a protože byl mohutný a rozlehlý, vydal se Sasuke s ní. Celý rozechvělý chytil Sakuru za ruku a trošku se začervenal. Sakura jeho ruku stiskla a usmála se na něj. Pokračovali dál kolem stromu, náhle se před nimi vynořil černý ninja a řekl: "Ještě rok, bratříčku!" a opět zmizel ve větvích mohutného stromu. Takže ho už Sasukeho kunai nezasáhnul.

Pro mě diplom

15. února 2008 v 21:53 | Sakura |  For ME
Děkuju je to mocííík hezký :)

Shikamaru Nara

13. února 2008 v 13:25 | Sakura |  Postavy
Nara Shikamaru je velmi líný člověk, ale je to génius, jehož IQ je přes 200, i když jeho známky v akademii tomu neodpovídaly (většinu testů prospal). Pochází z rodiny, která má schopnost ovládat stíny a chová jeleny.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh!
Nara Shikamaru byl na počátku seriálu Genin, který dokončil akademii ve stejnou dobu jako Uzumaki Naruto. Po proběhnutí Chuuninské zkoušky V Listové se jako jediný stal Chuuninem.
Shikamaru není zrovna moc aktivní, radši si jde zdřímnout, než aby něco podnikal. Rád ale hraje intelektuální hry jako jsou Shougi (japonské šachy) a Go. Jeho nejoblíbenější slovo je Mendokusei (otravný nebo protivný). Je si dobře vědom toho, jaká je osobnost, proto o sobě prohlašuje, že je zbabělec číslo 1. Ale když jde do tuhého je ochoten se obětovat pro svoje společníky.
Shikamaru je velmi dobrý taktik, a proto se ještě nikdy nepodařilo jeho učiteli (Sarutobi Asuma) porazit ho v Shougi ani Go. Když Shikamaru vymýšlí strategii, vždy zavře oči a spojí prsty tak, aby vytvořily kruh.
Shikamarův dlouholetý kamarád je Akimichi Chouji, který s ním byl také v týmu společně s Yamanaka Ino pod vedením Asumy. Shikamaru Choujimu bezmezně věří. Otcové Ino, Choujiho a Shikamaru byli také spolu v týmu.
Jeho koníčky jsou pozorování mraků, polehávání a hraní Shougi. A také si vytvořil přesný plán pro svůj život - ožení se, bude mít dceru a pak syna, až se dcera vdá a syn najde práci, tak půjde do důchodu.
Fanoušci spekulují o tom, že Shikamarova máma se ho snaží dát dohromady s Temari. Ale Shikamaru si myslí, že Temari je ještě horší než jeho máma.
Shikamaru se narodil 22. září, na začátku seriálu mu bylo 12 let. Je 152,1 cm vysoký, váží 42,9 kg, má černé vlasy a černé oči. Je velmi podobný svému otci. Je Chuuninen ve Skryté Listové Vesnici.

Kin Tsuchi

13. února 2008 v 13:23 | Sakura |  Postavy
Kin Tsuchi je ženská ninja (kunoichi) ze Skryté Zvučné Vesnice (Otogakure). Spolu s Abumi Zakem a Dosu Kinutem tvoří tým Zaku-Dosu-Kin. Účastnila se chuuninské zkoušky.
O Kin Tsuchi toho moc známo není. Nesnáší Sakuřinu ješitnost starání se o vlasy. Útočí pomocí jehel, na nichž jsou přivázány rolničky, které při házení cinkají. Díky vzniklému zvuku může provádět genjutsu techniky. Bojovala také spolu se svým týmem proti Sasukemu, Ino, Sakuře, Shikamarovi a pár dalším lidím. Nara Shikamaru ji porazil v předzápase před 2. kolem Chuuninské zkoušky pomocí Kagemane no Jutsu (影真似の術 - Stínová imitace). Nakonec ji zradil Orochimaru a použil ji jako jednu z obětí na přivolání Prvního a Druhého Hokageho.
Kin Tsuchi se narodila 6. července, je vysoká 150 centimetrů, váží 39 kilogramů, její krevní skupina je 0. Je jí 14 let. Má černé oči a černé vlasy.
http://pobladores.lycos.es/data/pobladores.com/or/oc/orochimaru_r/channels/aldea_oculta_del_sonido/images/3698421kin.jpg

Neji Hyuuga

13. února 2008 v 13:22 | Sakura |  Postavy
Hyuuga Neji je Geninem, který dokončil akademii o rok dříve než Naruto a byl číslo jedna mezi nováčky. Je také považován za nejsilnějšího a nejtalentovanějšího ninju ze všech Geninů, kteří podstoupili Chuuninskou zkoušku společně s Narutem. Neji má velmi silnou obranu Hakkeshou Kaiten (Vír proroctví), kterou se učí jen v hlavní rodině Hyuuga, ale Neji se ji zvládl naučit sám. Také má smrtící útok na blízko, nejsilnější taijutsu styl v Listové, Juuken (Vznešená pěst). K rozšíření svého útoku používá hmat Hakke RokujuuyonShou (64 úderů) a také Hakke Hyaku NijuuhasShou (128 úderů), které uzavřou Chakrové body v lidském těle, a tak zabrání toku Chakry a používání technik. Jako člen Hyuuga rodiny má Neji Byakugan (Pohled v rozsahu 360°), dědičnou vlastnost této rodiny. Byakugan má však jeden slepý bod za prvním hrudním obratlem.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh!
Neji je ve stejném týmu jako Rock Lee a Tenten, jejich učitelem je Maito Gai. Neji a Lee mezi sebou soupeří, i když to není jako rivalita mezi Gaiem a Kakashim, protože tato rivalita vychází hlavně od Leeho. Lee, který nemůže používat ani genjutsu ani ninjutsu, chce porazit geniálního Nejiho a stát se dobrým ninjou. Ale Neji ho od toho zrazuje a tvrdí mu, že s osudem nelze bojovat. Avšak po té, co Nejiho porazil Naruto, změnil Neji svůj názor na Leeho a uznal, že osud není přesně určen. Neji často trénuje s Tenten, která na něho útočí pomocí svých zbraní a Neji je odráží pomocí Hakkeshou Kaiten.
Přestože Neji mistrně ovládá Juuken i Byakugan, nemůže být nikdy vůdcem klanu, protože se nenarodil v hlavní rodině ale ve vedlejší. Jeho otec, Hyuuga Hizashi, se narodil až po svém bratrovi, Hyuuga Hiashi. Jeho otec a strýc byli dvojčata. Ve svém dětství neměl Neji nic proti hlavní rodině, protože ještě plně nerozuměl důsledkům, které plynou z toho, že je členem vedlejší rodiny. Ale jak vyrůstal, sledoval, jak jeho otec nenáviděl svého bratra a hlavní rodinu, a tak se i sám zatvrdil. Jeho odpor se jen zvýšil, když viděl, že jeho otec chtěl vztáhnout ruku na Hyuuga Hinatu, Hiashiho starší dceru. Hizashi věděl, že Neji nemůže být vůdcem rodiny a to ho velmi trápilo. Hinatin otec vycítil nepřátelské myšlenky a aktivoval Juin (Prokletou pečeť), která působí nesmírnou bolest tím, že útočí na nervový systém. To bylo Nejiho první setkání s Prokletou pečetí rodiny Hyuuga. Tuto pečeť mají všichni členové vedlejší rodiny.
Když byl Neji ještě malý, v Listové probíhala Chuuninská zkouška, chtěli členové Skryté Oblačné Vesnice z Bleskové země unést Hyuugu Hinatu, aby získali tajemství Byakuganu. Ale Hiashi odhalil vetřelce a zabil ho. A kvůli tomu, že Hiashi zabil jednoho člena Oblačné, požadovali vůdci této vesnice na oplátku jeho mrtvé tělo. Ten den, jak Neji věřil, však byl na smrt poslán jeho otec místo strýce. Kvůli Proklaté pečeti z těla jeho otce nemohli získat tajemství Byakuganu. Tento sled událostí ho vedl k přesvědčení, že budoucnost člověka je rozhodnuta již při narození a nikdo nemůže uniknout nebo změnit svůj osud. To ho změnilo v zahořklého, cynického a arogantního člověka, který nenáviděl hlavní rodinu.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh!
Ale po té co byl v Chuuninské zkoušce poražen Narutem, sdělil mu jeho strýc pravdu o smrti jeho otce. Neji mu nejprve nevěřil, ale pak si přečetl dopis od otce. Ten se dobrovolně obětoval, ne pro hlavní rodinu, ale pro svého bratra, kterého miloval. Po tom začal Neji pomalu věřit, že člověk může změnit svůj osud a sama sebe.
Hyuuga Neji se narodil 3. července. Na začátku seriálu mu bylo 13 let. Je 160,1 cm vysoký a váží 46,8 kg, má bílé oči a hnědé vlasy. Mezi Nejiho koníčky patří meditace. Je Geninem ve Skryté Listové Vesnici.
Překlad a význam jména:
Jeho jméno znamená buď závit nebo spirála, což je nejspíš odkaz na jeho techniku Kaiten (Vír proroctví).

ŽIVOT je tvrdej

13. února 2008 v 13:18 | Sakura |  Moje výtvory
njn lidi s tím se nedá nic nadělat :)

Hinata Hyuuga

13. února 2008 v 13:14 | Sakura |  Postavy
Hyuuga Hinata je dcerou šéfa klanu Hyuuga, který se jmenuje Hyuuga Hiashi. Po svém otci zdědí vedení tohoto klanu. Hinata je neuvěřitelně plachá a jemná dívka, ale při boji se chová jako velmi tvrdý a silný ninja. Po zkoušce na akademii byla přiřazena do týmu číslo 8, který vedla Yuuhi Kurenai. V tomto týmu byli také Inuzuka Kiba a Aburame Shino. Hinata v boji používá hlavně taijutsu (boj na blízko). Jako člen klanu Hyuuga ovládá kekkei genkai (vrozenou vlastnost) Byakugan. Byakugan znamená "Bílé Oko". Díky byakuganu je její zorné pole při boji téměř 360°. Styl jejího boje se jmenuje "Juuken" neboli "Jemná pěst". Tento styl dovoluje v kombinaci s byakuganem poškodit oběhový systém Chakry a vnitřní orgány svého protivníka.
Jak již bylo řečeno, Hinata se má stát dědičkou vedení klanu Hyuuga, protože je nejstarší dítě šéfa klanu. Její otec ji ale v považoval za úplně ztracenou, protože byla velmi slabá. Dokonce řekl, že je slabší než její mladší sestra Hanabi. Hinatiny schopnosti byly absolutně nesrovnatelné se schopnostmi jejího bratrance Nejiho, který je z vedlejší rodiny, a proto se nemůže stát hlavou klanu (což těžce nese). Hinatin otec Hiashi ji tedy nechal ve výcviku u Kurenai. Kurenai dokonce řekla, že to vypadá, jako kdyby Hiashimu nevadilo, že Hinata zemře v boji.
Hinata neměla skoro žádné sebevědomí, ale při kvalifikaci na Chuuninskou zkoušku ji povzbuzoval Naruto svými obvyklými hláškami o tom, že nesmí prohrát, že má bojovat atd. To Hinatě moc pomohlo a díky tomu začala věřit v sama sebe.
Hinata právě Naruta (nejen) pro jeho postoje moc obdivuje a kdykoliv s ním mluví, tak se červená. Naruto si ale zatím Hinatinu náklonnost neuvědomil. Hinata Naruta obdivovala už na akademii, kdy ho ostatní považovali jen za převtělení liščího démona Kyuubiho. Hinatina romantická láska k Narutovi je naprosto výjímečná, protože žádná jiná holka z Listové Naruta nechce (na rozdíl od Sasukeho, o kterého se holky přímo perou).
Hinata se narodila 27. prosince a na začátku seriálu jí bylo 12 let. Má bílé oči a tmavě modré vlasy, měří 148,3 cm a váží 38,2 kg.
Zajímavosti: Podle oficiálního databooku Hinata ráda sbírá květiny. Její oblíbená jídla jsou Senzai (měkký fazolový džem) a skořicové rohlíky, její nejméně oblíbená jídla jsou krab a úhoř. Její oblíbená hláška je "sebedůvěra".

Smutek

13. února 2008 v 13:06 | Sakura |  Moje výtvory
Život není jen smutek, musí se jít do života někdy i hlavou a
ne se pořád ohlížet za sebe.

a zas ty zajímavosti...

13. února 2008 v 0:18 | Sakura |  Zajímavosti
Narutovo děj se odehrává ve stejném století jako žijeme my akorád bydlí ve skité listové vesnici)teda řečeno vesnice ukritá v listech).Hlavními postavami se stávají Naruto Uzumaki,Sakura Haruno a Sasuke Uchiha.A samozdřejmě další postavi jako je třeba jejich vedoucí skupiny Kakashi Hatake a další.Jejich skupina ve které jsou:Naruto,Sakura a Sasuke se svým vedoucím Kakashim mají číslo skupiny 7.Jejich minulí učitel (ještě když nebili ninja) byl Imino Uruka.
Také však učil i ostatní žáky ještě než se stali pravý ninja protože (než se stanou ninja tak musí složit zkoušky).No ta abych řekla pravdu co si myslím tak ty jejich zkoušky ze začátku byly opravdu těžké jak už sama řekla Sakura čím další jsou otázky tím jsou ještě těžší.A měla pravdu, (no moment možná že si to pomyslel Sasuke ale nevím no )!Ale ta poslední otázka byla no někdo si řekne nejlehčí ale někdo zas nejtěžší já bych asi řekla tak něco mezi.
Po zkoušce se stali všichni už pravý ninja ale pozor to už byli i před touhle zkouškou.Tato zkouška měla být jen na prověření no né tak docela ale zpět!
Zezačátku Naruto,Sakura a Sasuke nemají moc zkušeností ale hned se přiučí.jejich vedoucí skopiny Kakashi jim určí test který ještě nikdo předtim nedokázal a ten test zní:aby mu vzali dvě rolničky které má na svém boku nějak přichycené.No jako vždy se hlásí jako první Naruto ten zbrkle se vrhne do akce ale ne že by se mu to nějak obzvlášť vedlo.Zatím co Sakura a Sasuke se jdou schovat a chtějí překvapit Kakashiho.Sakuře se to také nevede ale ani Sasukemu.Nakonec však Sakura a Sasuke rolničky dostanou ale protože byly jen tři tak na posledního(Naruta) nic nezbylo jako jídlo,Sasuke se obětoval a daroval své nudle Narutovi ale hned jak to uviděla Sakura tak se obětovala i ona samozdřejmě aby udělala dojem na Sasukeho.Jelikož Naruto byl svázaný u sloupu (protože nechytl jednu z rolničet tak ho Kakashi přivázal a nechal ho za trest aby se díval jak ostatní jedí).Tak Sakura musela Naruta nakrmit ale to se jí moc nelíbylo.No a to by mohlo zatím tento kousek stačit.

3 Sanninové

13. února 2008 v 0:13 | Sakura |  Zajímavosti
Tři Legendární Sanninové pocházejí z týmu, který kdysi vedl Sarutobi, třetí Hokage Konohy.Patří sem Orochimaru, hlavní záporák celýho seriálu a Sasukeho budoucí sensei, Tsunade, vnučka prvního Hokage, krotitelka slimáků, velká hazardní hráčka, nynější pátá Hokage Konohy a učitelka Sakury a Jiraiya, žabí poustevník, spisovatel, úchylák a Narutův učitel.
Sannin není žádná hodnost jako například jonin, je to pouze označení pro tyto tři lidi, jejichž schopnosti vysoce přesahují průměrné schopnosti jonina.Nikdo jiný Sanninem být nemůže, jenom tihle tři.Je to jako název party.Japonské slovo Sannin doslova znamená ,,tři ninjové".
Každý z nich umí vyvolat jedno zvíře.Jiraiya má žabího bosse Gamabuntu, kterého zatím vyvolal jen on, Yondaime a Naruto,Tsunade obřího slimáka Katsuyu a Orochimaru hada Mandu.
Tito tři se později dočasně ujmou tréninku týmu 7, a to tak, že Jiraiya bude trénovat Naruta, Tsunade Sakuru a Sasuke uteče za Orochimarem.Existují domněnky, že tým 7 jsou příští Tři Sanninové.
Každý z nich jednou odešel z Konohy za jiným účelem.Tsunade se se Shizune vydala na cesty po tom, co jí umřel její přítel Dan, Shizunin strýc a později se do Konohy vrátila, aby se stala Gondaime, pátou Hokage.Jiraiya odešel psát knihy a později se do Konohy taky vrátil, ale Orochimaru, který dezertoval a utekl, založil vlastní zemi a platí za hlavního nepřítele se do Konohy už nevrátil.
Jména Jiraiya, Tsunade a Orochimaru pocházejí ze starého Japonského literárního díla Jiraiya Goketsu Monogatari - Příběh galantního Jiraiyi, ve kterém byla Tsunade velká kouzelnice a Jiraiyova žena.

2 pictures

13. února 2008 v 0:01 | Sakura |  Obrázky
Hinata,Sakura,Temari,Ino a Ten Ten

Obrázky MIX

12. února 2008 v 23:49 | Sakura |  Obrázky
mocík hezký =o)
TEAM 7
Tady mu to mocík sluší *MUCK*
Njn 15let to dělá divy =oD
=ó(

Moje obrázky :)

12. února 2008 v 23:42 | Sakura |  Moje výtvory
To je pěkný nemyslíte?
Také... =o)
EHM.....=oD (to se vámasi nelíbí mno...) xD

Začátek

12. února 2008 v 23:10 | Sakura |  Fan vymyšlené-díly
Začátek…aneb jak to vlastně začalo
Bylo jim už 14 let a stále byli spolu.Kakashi doufal, že to dotáhnou hodně daleko. U Naruta věřil, že by to mohl jednou dotáhnout i na hokageho.
V tu nejnevhodnější dobu se objevil Kakashi u Sakury, které byla právě ve sprše. Když ho tam uviděla myslela, že ji klepne. "Příště byste mohl zaklepat, sensei." S těmito slovy ho vyhodila ze sprchy ven. Kakashi se omluvil a přes dveře jí řekl: "Máme novou misi,takže nemá smysl se sprchovat, stejně se cestou ušpiníme."
Kluci už byli sbaleni a čekali až dorazí Kakashi se Sakurou, aby se vydali na cestu. Sakura doběhla Kakashiho, který si cestou četl knižku. "Jaký budeme plnit úkol v naší misi?" zeptala se Sakura. Kakashi ztuhnul a nic neřekl. Sakura do něj jemně strčila a netušila co se stalo … . Najednou Kakashi řekl: " Unesli mi dceru … " a zhroutil se k zemi. Naruto mu položil ruku na rameno a řekl: "Nebojte vaší dceru najdeme." "Ten kdo mi ji unesl, za to draze zaplatí!" řekl Kakashi. " A kdo jí unesl?" zeptal se Sasuke. "Byl to tvůj bratr Itachi," odpověděl mu Kakashi. Sasukemu se ve tváři objevila pomsta a potom utíkal do hlubokého lesa. Sakura se za ním rozeběhla netušíc co ho to popadlo. Když ho zastavila, objala ho. "To bude dobrý," snažila se ho uklidnit Sakura. Sasuke jí na to odpověděl: "Jsou tu dvě věci, které mě trápí." "Které?" zeptala se ho Sakura. " Tak za prvé nechci, abys pokračovala v cestě.Itachi by ti mohl něco udělat.A za druhé "Miluji tě!" jen sem nevěděl jak ti to mám říct.", vysvětloval Sasuke. Sakura byla v šoku, přesto dala Sasukemu pusu na tvář. Sasuke se začervenal a uchopil jí za ruku. Najednou zpozoroval, že Sakuře stéká pramínek krve z koutku úst. Prohlédl ji a všiml si kunaie v jejich zádech. Nedaleko zahlédl ninju v černém, ihned ho poznal a věděl kdo kunai hodil.
" Naruto, Kakashi, postarejte se o Sakuru!", vykřikl Sasuke a okamžitě se chtěl vydat za tím černým ninjou. Kakashi ho zastavil se slovy: " Nemá to cenu, je na tebe moc silný a ty ještě nejsi připraven s ním bojovat.Zabil by tě!"
O 3 dny později …
Sasuke byl neustále u Sakury. Hlídal ji a staral se o ni. Najednou se probudila a její první slova byla: "Sasuke, já taky.",a usmála se na něho. Sasuke zavolal Kakashiho i Naruta, aby věděli, že už se probudila. "Za 2 hodiny budeš schopna pokračovat," řekl Kakashi a mrkl na ni. Sakura se oblékla a se zavázanýma zádama pokračovala dál se svým týmem. Najednou si všimla černého ninji, který chtěl opět hodit kunai, tentokrát mířil na Kakashiho. Ten o tom už věděl a než ho Sakura stačila varovat, vyhnul se mu. Přesto jí poděkoval a pokračovali dál. "Měli bychom si dávat větší pozor," podotkl Kakashi. "A Sasuke, ty dávej pozor na Sakuru." "S radostí," odpověděl mu Sasuke. Po celé dva dny co šli lesem se nic mimořádného neudálo. Došli na pláň, kde stál jeden jediný strom, který byl podobný 9ocassé lišce a u něho se zastavili. "Půjdu to omrknout," řekl Naruto a v tom něco spatřil … .

Info...**fan díly**

12. února 2008 v 21:29 | Sakura |  Novinky
ahoj lidi rozhodla jsem se že budu psát new díly **fan vymyšlené**
tak doufám že se vám to budea líbit :)
návrhy sem vše beru a promyslím papa